CARLUCCIO’S NİŞANTAŞI AÇILIŞ PARTİSİ

        CARLUCCIO’S NİŞANTAŞI AÇILIŞ PARTİSİ GERÇEKLEŞTİ


        CARLUCCIO’S
NİŞANTAŞI AÇILIŞ PARTİSİ GERÇEKLEŞTİ

İtalyan şef Carluccio’s’un kutlama partisi 12 Kasım 2014 Çarşamba akşamı özel bir davetle kutlandı. İtalyan Şef Antonio Carluccio’nun ve Food and Beverage Platform’u COO’su Bilgehan Karakuy’un ev sahipliğini üstlendiği davete iş, sanat, medya ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri katıldı.
Antonio Carluccio’nun kendi adını taşıyan, Türkiye’de 5. Restoran olarak hizmete giren Nişantaşı

Konuklar bir yandan, Carluccio’s’un otantik İtalyan lezzetlerinden hazırlanan schiacciata con ricotta, mantarlı risotto, porcini mantarlı ve keçi peynirli pizza, tiramisu gibi farklı lezzetleri tadarken, DJ performansıyla eğlenceli dakikalar yaşadı.

İlk şubesini 1991 yılında Londra’da açan Carluccio’s, İtalyan mutfağının otantik lezzetlerini gün boyunca restoran, delicatessen, kafe ve gurme marketi ile Türkiye’de ilk olarak Eylül 2012’de Kanyon Avm’de hizmete açtı. Carluccio’s restoranları 2014 itibariyle Göktürk, Çiftehavuzlar, Akasya ve Nişantaşı şubelerinde misafirlerine lezzetli dakikalar sunuyor.

İtalyan lezzetlerinin yanı sıra çok özel İtalyan şaraplarından oluşan zengin şarap menüsünü de misafirlerinin beğenisine sunan Carluccio’s’ta, ülkenin farklı bölgelerinden seçilmiş zengin peynir çeşitleri de şaraplara eşlik ediyor.

 Carluccio’s Türkiye’ye ulaşmak için:
 Facebook:  http://www.facebook.com/Carlucciostr           
 Twitter: http://www.twitter.com/Carlucciostr

Bilgi için:
Promedia Halkla İlişkiler Ajansı
Berk Ütkü
0212 465 7000DAHA FAZLA LEZZET

nişantaşı 7997253221366399002

Yorum Gönder

emo-but-icon

.........

SOSYAL MEDYA

Image and video hosting by TinyPic

Paylaşalım..

facebook twitter google+ youtube

FACEBOOK SAYFAMIZ

Popüler Yayınlar

Email Takip

Translate

item