CARLUCCIO’S ÇİFTEHAVUZLAR BLOGGER BULUŞMASI

        CARLUCCIO’S ÇİFTEHAVUZLAR BLOGGER BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ İlk şubesini 1991 yılında Londra ’da açan Carluccio’s , İtalya...


        CARLUCCIO’S
ÇİFTEHAVUZLAR BLOGGER BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ


İlk şubesini 1991 yılında Londra’da açan Carluccio’s, İtalyan mutfağının otantik lezzetlerini gün boyunca restoran, delicatessen, kafe ve gurme marketi ile Türkiye’de ilk olarak Eylül 2012’de Kanyon Avm’de hizmete açtı. Carluccio’s restoranları 2014 itibariyle Göktürk, Çiftehavuzlar, Akasya ve Nişantaşı şubelerinde misafirlerine lezzetli dakikalar sunuyor.

5. şubesi Nişantaşı Carluccio’s’un açılışına katılmak ve Carluccio's severler ile buluşmak için Türkiye'yi ziyarete gelen Antonio Carluccio, bu ziyaret sırasında 13 Kasım 2014 tarihinde Carluccio’s Çiftehavuzlar’da bloggerlara özel olarak gerçekleştirilen etkinliğe katıldı. Ağırlıklı olarak yemek ve yaşam odaklı blog yazarlarının katılım gösterdiği bu özel etkinlikte Carluccio bloggerlar ile sohbet etmenin yanı sıra hem kendi elleriyle tarifler verdi hem de bloggerlar için kitaplarını imzalayarak fotoğraflar çektirdi. 

Carluccio’s Türkiye’ye ulaşmak için:
  http://www.facebook.com/Carlucciostr           
  http://www.twitter.com/Carlucciostr

Bilgi için:
Promedia Halkla İlişkiler Ajansı
Berk Ütkü
 0212 465 7000
DAHA FAZLA LEZZET

nişantaşı 38029204322950767

Yorum Gönder

emo-but-icon

.........

SOSYAL MEDYA

Image and video hosting by TinyPic

Paylaşalım..

facebook twitter google+ youtube

FACEBOOK SAYFAMIZ

Popüler Yayınlar

Email Takip

Translate

item