Cottonbox 2017 İlkbahar & Yaz Koleksiyonu

                        Cottonbox’la Tazelenme Zamanı COTTONBOX' A BAHAR GELDİ COTTONBOX 2017 İLKBAHAR &YAZ KOLEKSİYONU ...

                        Cottonbox’la Tazelenme Zamanı


COTTONBOX' A BAHAR GELDİ
COTTONBOX 2017 İLKBAHAR &YAZ KOLEKSİYONU
COTTONBOX
Sağlıklı üretimi ve özgün tasarımlarıyla ev tekstilinde moda algısını güçlendiren Cottonbox, 2017 İlkbahar & Yaz Koleksiyonu’nu “Cottonbox’a Bahar Geldi” mottosuyla basına tanıttı.

Sizlere yine çok başarılı bir Cottonbox lansmanını daha bol görsellerle aktarmak isterim... Severek  ve beğenerek kullandığım  Cottonbox tasarımları ile evim şenlendi...


 Evsahipliğini Cottonbox Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Turgut’un yaptığı lansmanda; ev tekstilinde son trendler, koleksiyon içeriği ve marka hedeflerini anlattı...Riva’da piknik konseptiyle hazırlanan lansmanda  muhteşem bir doğanın içinde koleksiyonu inceleyerek, keyifli bir gün geçirdik...


Baharla birlikte doğanın tazelenişinden ve uyanışından ilham alan Cottonbox,  rengarenk ve capcanlı desenlerden oluşan bir koleksiyona imza atıyor. Yeni mevsimin ruhunu yansıtan 2017 İlkbahar & Yaz Koleksiyonu’nda, Maritime grubu ile yazın kokusunu ve 3D baskılı Yaşayan Dünya serisi ile dünyanın en güzel manzaralarını odalara taşıyor… Ilık yaz gecelerine eşlik eden pikeler, gençlerin dinamizmini yansıtan genç takımları, miniklerin düşlerini süsleyen bebek takımları, dantelli, güpürlü ve fistolu özenle işlenmiş çeyiz setleri, anti bakteriyel bambu havlu takımları ve banyo grupları kullanıcılarla buluşmayı bekliyor. Sağlıklı üretim önceliğiyle tüm ürün gruplarında sadece pamuk ipliği kullanan Cottonbox,
% 100 pamuk bitkisini, tarladan üretime, dikimden baskı boyaya kadar tamamen sağlıklı süreçlerden geçirerek, kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Yazın vazgeçilmezi Marin desenler…
Yaz dekorasyonun vazgeçilmezi ve sıklıkla tercih edilen konsepti marin, Cottonbox’ın yeni koleksiyonunda da yerini alıyor. Çapa, halat, gemi ve fener figürleriyle öne çıkan “Marintime” grubu, lacivert, kırmızı ve beyaz renklerin hakimiyetinde yaz ruhunu odalara taşıyor. Pamuksu yüzeyi ile terlemenin önüne geçen marin gruplar, sıcak yaz geçelerinde rahat bir uyku için ideal.

Dünya tasarımları yatağınızda…
Dünyada değişen trendleri ve ev tekstilinde moda algısını takip ederek, tasarımlarına yansıtan Cottonbox, özgün koleksiyonlara imza atıyor. Yılın pantone rengi olarak belirlenen yeşil, koleksiyonda “Yaşayan Dünya” serisi ile hayat buluyor. Yeşilin her tonu, kocaman yapraklar, çiçekler, dikenli bitkiler ve tropik görüntüler 3D baskı ile yataklara yansıtıyor. Gerçekçi desenleriyle öne çıkan seri, yaz sıcağında bir yağmur ormanında uyuyormuş hissi veriyor.

İnci ve dantel şıklığında çeyiz setleri…
Bir tekstil klasiği olan ve modası hiçbir dönem geçmeyen dantel, 2017 İlkbahar & Yaz Koleksiyonu’nun öne çıkan tasarımlarından. Doğal ve yerel dokuları seven, sadelikten yana olan kullanıcılara özel üretilen el işlemesi danteller, saten kumaşın şıklığında birleşiyor. Gülnihal, Safiye, Handan, Sultan ve Kösem gibi Osmanlı sultanlarıyla adlandırılan seri, saray şıklığında uykulara davet ediyor. Evlilik hazırlığı yapan gelin adaylarının özenle seçtiği parçalar arasında yerini alan Cottonbox, çeyiz setlerini el emeği ile hazırlıyor. Dantel, güpür ve fisto işlemeli takımlar inci taneleri ile adeta bir gelin gibi süsleniyor.
Beyaz, krem, pudra ve ekru gibi soft renklerin kullanıldığı setler, zarifliğiyle göz dolduruyor.


“cottonbox.com.tr” üzerinden keyifli alışveriş…
Yüzde yüz pamuk ipliğinden üretilen ürünleri ile yatak odalarının vazgeçilmez markası Cottonbox, yenilikçi ve dinamik çizgisiyle kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Tüketicilerinin önerilerini değerlendiren ve taleplerine cevap veren Cottonbox, kullanıcılarına daha yakın olabilmek adına online satış stratejisini yeniledi. “cottonbox.com.tr” adresi üzerinden koleksiyonlarını satışa açarak, tüketicileri ile arasındaki ilişkisini güçlendiren marka, daha kaliteli ve hızlı bir hizmet sunabilmek için tüm alışveriş adımlarını son derece teknolojik bir bilgi işlem ağı üzerinden takip ediliyor… Cottonbox’ın güncellenen online sitesi ile ev alışverişleri artık daha keyifli.


                      Bebek Odalarında Bahar Havası

Sağlıkla büyüyen mutlu çocuklar…
Sağlıkla büyüyen mutlu minikler için hayal eden ve tasarlayan Cottonbox’ın, 2017 İlkbahar & Yaz Koleksiyonu’nda yer alan bebek grupları renkli ve neşeli desenleriyle öne çıkıyor. Kaliteli üretim anlayışını bebekler için eğlenceli tasarım çizgisiyle birleştiren marka, çocukların ruhsal ve fiziksel gelişimi için uyku kalitesinin önemine dikkat çekiyor. Bebeklerin hassas ciltlerine özel üretilen ve tüm alerji testlerini geçen ürünlerde, yüzde yüz pamuk ipliği kullanılıyor.
Miniklerin fiziksel gelişimi kadar duygusal gelişimlerini de düşünen Cottonbox, bebeklerin hayal dünyalarını zenginleştiren, eğitici figürleri ile ruhsal gelişimlerine katkı sağlıyor. Elephant Mint, Dino Mavi, Tavşan Kardeş, Uçan Dostlar ve Safari Oranj gibi takımlarda, çocuklar hayvanlarla, bitkilerle, rakamlarla ve nesnelerle tanışıyor. Cottonbox, kaliteli üretiminin yanı sıra bebek gruplarındaki şık ve yenilikçi tasarımlarıyla da ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Nakış işlemeli “Lux Baby” setlerinde miniklere hitap eden desenler, özel olarak elde işleniyor.

Kaliteli hammadde kullanımı…
En ileri teknoloji kullanılarak yüzde yüz pamuk ipliğinden üretilen Cottonbox nevresim takımları, üretim aşamasında kullanılan tüm baskı ve boya maddeleri sağlığa zararsız ve Avrupa standartlarına uygun olduğu için güvenle kullanılıyor. Hava geçirgenliği yüksek olan ranforce kumaş, özelliğinden dolayı alerji riskini en aza indiriyor.


Ve sıra barbekü partisinde... Meze ve salatalar...zeytinyağlılar....ızgaralar...tatlılar bizi bekliyor...
Günün kahvesi çimlerin üzerinde keyifle içilir...


Cottonbox ve Karnaval İletişim' e bu  başarılı lansman için çok teşekkür ederiz...Bizleri çok özel hissettirdiniz...

Sevgilerimle...

SELMA MOLLAOĞLUDAHA FAZLA LEZZET

tekstil 5494200219902424432

Yorum Gönder

emo-but-icon

.........

SOSYAL MEDYA

Image and video hosting by TinyPic

Paylaşalım..

facebook twitter google+ youtube

FACEBOOK SAYFAMIZ

Popüler Yayınlar

Email Takip

Translate

item