Sahur Yemeğinde Ne Yapsam Derdine Son

Sahur Yemeğinde Ne Yapsam Derdine Son! Maneviyatımızın güçlendiği, sevdiklerinizle çok daha yoğun paylaşımlar içine girdiğimiz bu müba...


Sahur Yemeğinde Ne Yapsam Derdine Son!
Maneviyatımızın güçlendiği, sevdiklerinizle çok daha yoğun paylaşımlar içine girdiğimiz bu mübarek ay ve günlerde, hazırladığımız sofralarla sevdiklerimizin gönüllerini fethetmeye devam ediyoruz. Önemli olan tabii ki birlikte olmak ama bu birlikteliği lezzetli yemeklerle taçlandırmayı kim istemez ki? Mesela ben isterim, hatta bunun için araştırma içine bile girdim. Sonuç mu? Mükemmel.
İftarda öyle ya da böyle daha kolay bulunan yemek tarifleri, için içine sahur girdiğinde dilsiz kesiliyor. Ağır, yağlı yemek yenmez. Bütün gün aç kalınacak malum, o halde hem doyurucu olmalı tok tutmalı hem de mide ağrısı çekmemize sebebiyet vermemeli. Zaten gece kalkıp yemek hazırlamak çok büyük bir zorluk, hele de benim için. Ben yeni evliyim. Bu görev ben bekârken anneme aitti. Ama artık bu muazzam sorumluluk bana ait. Yine “sahurda ne pişireceğim ben?” paniği içinde kendimden geçtiğim bir gün, komşum sağ olsun imdadıma yetişti. İçinde pratik sahur yemekleri tariflerinin bulunduğu bir siteyi tavsiye etti bana. Şüpheyle yaklaşıp içine girdiğim siteden, mucizeler yaratarak yararlanmaya başladım. Söylemesi ayıptır artık pidemi bile kendim yapıyorum. Hem çok daha lezzetli hem çok daha sağlıklı.
Pratik sahur yemekleri ile lezzetli ve iftara kadar tok kalmamızı sağlayan bir sürü tarife sahip oldum. O kadar farklı tarif var ki anlatmaya kalksam oldukça uzun zaman alır. Eğer hazırladığınız her sofranın sevdikleriniz tarafından takdir edilmesini istiyorsanız, lezzet.com sitesine mutlaka uğramalısınız. Zamanın artık günümüzde çok kıymetli olduğunu düşünürsek, pratik sahur yemekleri hazırlamanın önemini daha iyi anlarız. Denediğim her tarifte memnuniyet yaşadım. Tarifler oldukça basit. Üstelik her tarifin yanında görseli de mevcut. Ben ortaya çıkacak yemeği görmeden yemek yapmaya başlayamayanlardanım. Sanki beni tanıyan biri bu siteyi hazırlamış. Sahurdan kısa süre önce kalkıp,  pratik sahur yemekleri ile damak zevkinize en uygun tarifi seçerek siz de benim gibi uykunun ve tokluğun keyfini sürebilirsiniz.

Hem gözünüzü hem de gönlünüzü doyuracak olan pratik sahur yemekleri ile her yemek bir şölene dönüşecek. 

DAHA FAZLA LEZZET

sahur 4221780941606898501

Yorum Gönder

emo-but-icon

.........

SOSYAL MEDYA

Image and video hosting by TinyPic

Paylaşalım..

facebook twitter google+ youtube

FACEBOOK SAYFAMIZ

Popüler Yayınlar

Email Takip

Translate

item