FAKİR’DEN BAHAR RENKLERİ

                                                  FAKİR’DEN BAHAR RENKLERİ Küçük ev aletleri sektörünün öncü markası Fakir Hausgeräte...

                             
                    FAKİR’DEN BAHAR RENKLERİ
Küçük ev aletleri sektörünün öncü markası Fakir Hausgeräte, rengarenk tasarımlarıyla evlerin her köşesine baharın canlılığını getiriyor…
CityCooks  Mutfak Atölyesinde Fakir Küçük Ev Aletleri ile biribirinden nefis  ev yapımı lezzetler hazırladık ...
Neler mi hazırladık? Ev yapımı Hamburger... Ve yine ev yapımı ketçap ve  mayonez....
Fakir Hausgeräte’nin kendine özgü renk pantoneleriyle tasarladığı elektrikli ev aletleri, işlevselliği ile olduğu kadar tasarımlarıyla da kadınların gözdesi… Estetik ve renkli tasarım ürünleriyle evinizin her alanında kullanacağınız Fakir Küçük Ev aletleri, ürün yelpazesini farklı renk seçenekleriyle genişletiyor.                                                                                             


Fakir Hausgeräte’nin yeni Pretty Kuru Vakum Süpürgesi, 750 watt elektronik ayarlanabilir vakum gücüyle yüzeydeki tozları derinlemesine ve kolayca temizliyor. Farklı aparatları ve yüksek emiş gücü sert zeminlerde etkili sonuçlar veriyor. Fuşya, yeşil ve kırmızı renk seçenekleri ile satışa sunuluyor.
Darky Öko dik kuru vakum süpürgesi 800 W gücünde olup, dikey süpürge ve el süpürgesi olarak iki farklı kullanım sağlıyor. Evin her köşesini rahatça temizleme potansiyeline sahip Darky, 1 L toz haznesiyle uzun süreli kullanım avantajı sunuyor. Siyah, kırmızı, violet ve sarı renkler evlere renk katarken dik durma özelliğiyle mekândan tasarruf sağlıyor.
Evin her türlü ihtiyacını düşünen Fakir Hausgeräte, Molly Dijital Mutfak Tartısı & Kalori Ölçer ile farklı malzemelerin hem ağırlık hem de hacminin ölçülmesini sağlıyor. Maksimum 1000 gr kapasiteye sahip Molly, ayrıca yedi farklı gıdanın kalorisini tek tuşla ölçme özelliğiyle de formuna ve sağlıklı beslenmeye dikkat edenler için mutfakların demirbaşı oluyor. Canlı renkleriyle Molly, mutfaklara renk katıyor.
Ütü yapmayı pratik ve zevkli hale getiren Skyfall buharlı ütü 2800 Watt gücüne sahip. 180 gram şok buhar oranıyla hızlı ve rahat ütüleme sağlıyor. Su damlatmama özelliği giysilerde hiçbir leke bırakmazken, premium double seramik tabanıyla kumaş üzerinde kolayca hareket ediyor. Buhar ayarlı Skyfall, otomatik kapanarak kumaşın yanma riskini ortadan kaldırıyor. Fuşya renk seçeneği Skyfall’un işlevselliğine zarafet katıyor.
Güvenilir Alman teknolojisinin Türkiye’deki adı Fakir Hausgeräte, tasarımda renkli, teknolojide öncü ürünleriyle hayatı kolaylaştırıyor.


Ayrıntılı Bilgi: www.fakir.com.tr  Ev yapımı Hamburger


 Smoothie
 Ev yapımı Ketçap
Ev yapımı MayonezBu keyifli etkinlik  için teşekkür ederim.
Selma Mollaoğlu

DAHA FAZLA LEZZET

NEW 5025133009873955643

Yorum Gönder

  1. RENKLİ Renkli ne güzeller öyle ,bir bakmak lazım =)

    YanıtlaSil
  2. o pembeli seri harikaymış .-))

    YanıtlaSil

emo-but-icon

.........

SOSYAL MEDYA

Image and video hosting by TinyPic

Paylaşalım..

facebook twitter google+ youtube

FACEBOOK SAYFAMIZ

Popüler Yayınlar

Email Takip

Translate

item