HOOVER WİZARD

                                                           NEREDE OLURSANIZ OLUN EVİNİZE BAĞLI KALIN! Türkiye’nin ilk tam Wi-Fi donanı...

                              
                            NEREDE OLURSANIZ OLUN EVİNİZE BAĞLI KALIN!

Türkiye’nin ilk tam Wi-Fi donanımlı Wizard ürün serisi satışa sunuldu

1945 yılından bu yana ürünleri ile kadınların hayatını kolaylaştıran Hoover, yeni Wizard serisini ilk defa bizlerle The Ritz-Carlton Otel’de tanıttılar...Tüm kadınların, özellikle  çalışan kadınların hayatlarını çok daha kolaylaştıracak bu ürünlere vurulduk...

1945 yılında İtalya'da kurulan Candy Group’un bünyesinde bulunan lider ev aletleri üreticisi Hoover, ilk tam Wi-Fi donanımlı beyaz eşya serisi Wizard ile Türkiye’de bir ilke imza attı. Wizard serisi ile kullanıcılar, çamaşır ve bulaşık makinelerini, fırınlarını, davlumbazlarını, ocaklarını ve buzdolaplarını uzaktan kontrol edebilecek.

Ofisinizde çalışırken fırını önceden ısıtmak, köpeğinizi dolaştırırken çamaşır makinesini çalıştırmak, spor salonundayken bulaşıkları yıkamak Hoover’in Wizard serisi ile artık mümkün. 70 yıldır ürünleri ile Avrupalı kadınların hayatını kolaylaştıran Hoover, yeni Wizard serisi ile Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Hoover’in Wizard ürün serisinde, uzaktan kontrol edebilen ilk tam Wi-Fi bağlantılı çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, ocak, davlumbaz ve buzdolabı bulunuyor. Hoover’in yeni serisi ile cihazları kontrol etmek için artık evde olmaya gerek yok.

Cepten çamaşır makinesine bağlanın!
Devrim niteliğindeki Hoover Wizard Ürün Serisi’nin Wi-Fi uygulaması; Windows dizüstü/masaüstü bilgisayarlarda, 4.0 sonrası Google Play, Android cihazlarda veya iOS 7 ve sonrası Apple cihazlarda kullanılabiliyor. Uygulama ile kullanıcılar, dışarıdayken evlerindeki cihazların durumunu kontrol edip görüntüleyebilmenin yanı sıra enerji tüketimini izliyor,  favori programlara erişebiliyor. Yüksek kapasiteli cihazlarda Avrupa’da lider konumdaki Hoover’in Wizard serisi’nde bulunan ilk tam Wi-Fi bağlantılı çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, ocak, davlumbaz ve buzdolabı ailelerin kurtarıcısı olacak.
Ayrıntılı bilgi için;  www.hoover.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hoover Ülke Müdürü Andrea Ojetti ve Candy Group Connectvity Ürünler Pazarlama Direktörü Piergiorgio Bonfiglioli Hoover Wizard Ürün Serisi ile ilgili bizleri bilgilendirdiler...

DAHA FAZLA LEZZET

wi-fi 7893684941616216781

Yorum Gönder

  1. eskiden hoover vardı sadece reklamı bile hala aklımda..

    YanıtlaSil

emo-but-icon

.........

SOSYAL MEDYA

Image and video hosting by TinyPic

Paylaşalım..

facebook twitter google+ youtube

FACEBOOK SAYFAMIZ

Popüler Yayınlar

Email Takip

Translate

item