NELİPİDE GURME

NELİPİDE GURME BAĞDAT CADDESİ Sevgili blogger arkadaşım   Oya Emerk   sık sık gittiği NeliPide ' yi o kadar övgüyle anlattı ki topla...


NELİPİDE GURME BAĞDAT CADDESİ
Sevgili blogger arkadaşım  Oya Emerk  sık sık gittiği NeliPide' yi o kadar övgüyle anlattı ki toplantımızı burada yapma kararı aldık..Ve gördük ki Oya hanım çok haklıymış...Bağdat Caddesinde çok şık.... sıcacık bir mekan...kapıdan içeri girer girmez güler yüzlü  bir personelle karşılaşıyorsunuz...her yer ışıl ışıl...tertemiz...kalabalık bir grup olduğumuzdan üst katı tercih ettik...Çocuklu aileler unutulmamış..üst katın bir köşesi çocuk alanı...rengarenk cıvıl cıvıl...İnsanın çocuk olası geliyor....
Aslında biz nefis Ordu Pidesi yemek için gitmiştik ama işletmecisi Tamer Aktaş  bizlere pide öncesi KÖY KAHVALTISI hazırlattı....Yok böyle bir şey! Lütfen ister pide ister köy kahvaltısı için mutlaka  ve mutlaka NeliPide'ye gidin....Beni tanıyan herkes bilir...ben kolay kolay bir şey beğenmem ama burada her şeye bayıldım...Leziz ve görsel şölen bu köy kahvaltısının fiyatını merak edenler için 2-3 kişilik 65 TL 

Tamer Aktaş'a nazik ev sahipliği için çok teşekkür ederiz....En kısa zamanda Ataşehir NeliPide 'de görüşmek üzere...
www.nelipide.com
Adres:
Bağdat Cad. No:199/B Çiftehavuzlar / İstanbul
Tel : 0216 356 52 52


PİDENİZ NEYLİ OLSUN?


NELİ PİDE GURMENİN İL DURAK NOKTASI
BAĞDAT CADDESİ

Bağdat caddesinde çok alışık olmadığımız kendine özgü konsepti ile farkındalık katan mutfağı ve yemek sunumları ile kendini gösteren bir mekan daha açıldı.

Ordu ve dünya mutfağından farklı lezzetlerin sunulduğu Neli pide gurme de bildiğimiz pide bile bir başka şubat ayı başında hizmete açılan Neli pideyi işletmecisi Tamer Aktaş anlattıBu mekan sizin için ilk tecrübe değil sanırım?
Kaç yıldır bu işli yapıyorsunuz?

Bu mesleğe ilk babamın temellerini attığı Aktaşlar Restaurant olarak 1981 yılında orduda başladım. Tek olan Restoran sayımızı 4 Restaurant ve Butik otel ve içindeki Restaurantla geliştirdik 15 yıldır bu işi yapıyorum öncelikle yemeyi içmeyi ve misafir ağırlamayı çok sevdiğim için iş hayatımda başarılı olduğumu düşünüyorum. Tecrübelerimiz ve dünya görüşümüz zenginleştikçe bizde bunu her anlamda menüde serviste ve konseptimizde uygulamaya çalıştık.

Neli pide olarak hedefleriniz nelerdir?

Neli pide hedefleri ve planlamaları ile önce Türkiye markası sonra bir dünya markası olmayı amaçlıyor hedefimiz Neli pideyi Francshise sistemi ile büyütmek. Geliştirmek.. planlanmış sistemimiz ve orduda kurduğumuz fabrika ile alt yapımızı hazırladım bu yolculuğa hazırız. Neli pide gurme olarak il iş yerimizi Bağdat caddemizde açtık ilk olarak amacımız Neli pideyi buraya daha hızlı adapte etmekti. Nitekim bu şekilde de oldu çok tecrübeli bir ekibimiz var bu sayede de çok güzel gidiyor. İstanbul da i hedefimiz. Neli pide gurme ve Neli pide olarak İstanbul a 50 şubeye ulaşmak. Ankara İzmir gibi yerlerde de şubeler hedefliyoruz. 2015 yılında Neli pide markamızı Türküye ve Yurt dışında sıkça duyurmak ve şubeler açmaktır.


Neli pideyi özel kılan nedir?

Tüm malzemelerimiz ordudaki ön hazırlık fabrikamızda işini severek yapan ve işinde uzman bir ekip tarafında hazırlandıktan sonra şubelerimize göndermekteyiz. Yani tüm ham maddemiz ordudan gelmektedir tabiî ki bu detay sayesinde ürünlerimiz daha natürel ve lezzet yüklü bir şekilde misafirlerimizin huzuruna çıkıyor ve farkımızı hissettiriyor.


DAHA FAZLA LEZZET

tamer aktaşyöresel kahvaltı 2561435628287703770

Yorum Gönder

  1. Mekan ve yemekleri oldukça güzel görünüyor.Hayırlı kazançlar diliyorum Nelipideye.:)

    YanıtlaSil

emo-but-icon

.........

SOSYAL MEDYA

Image and video hosting by TinyPic

Paylaşalım..

facebook twitter google+ youtube

FACEBOOK SAYFAMIZ

adnimo1

Popüler Yayınlar

Email Takip

Translate

HOTELLER

item