DR LİDA ÇİTELİ İLE AMELİYATSIZ ESTETİK BOTOX- DOLGU

                         AMELİYATSIZ ESTETİK BOTOX GÖZ ALTI IŞIK DOLGUSU Dr Lida Çiteli Medikal Estetik Klinigi "Ameliy...                         AMELİYATSIZ ESTETİK

BOTOX
GÖZ ALTI IŞIK DOLGUSU

Dr Lida Çiteli Medikal Estetik Klinigi "Ameliyatsiz yüz ve vücut germe,Antiaging uygulamalar ve Zayiflama"

GEÇ KALMAYIN GENÇ KALIN! Çok yerinde bir slogan...


BIR KADINI EN IYI BIR KADIN ANLAR!
Ben neredeyse 7/24 telefon ve bilgisayar başındayım.Gözlerim dolayısıyla yorgun ve kısmaktan  göz çevresi kaz ayağı çizgileri oluştu.

Sevgili Dr. Lida Çiteli' yi çok sevdiğim bir arkadaşım vasıtasıyla tanıdım. Kendisi botox ve baby face işlemlerini doktorumuza yaptırmış.Nasıl güzel olmuş ama hani aklımızda yer eden botox kanısı vardır ya öyle değil iste. Botox öyle doğal olmuş ki.. Bayıldım...
Ve aynı zamanda baby face islemi sonrası da yüzü ışıl ışıl oldu.. Baby face uygulamasında yüzdeki güneş lekeleri ,ciltteki renk farklılıkları ortadan kalkıyor. Hatta bir kaç seans sonrasında fondöten kullanmanıza bile  gerek kalmıyor.

Hemen aşağıda Botox, Dudak, Yanak, Çene,Burun ve Göz Altı Işık Dolguları,Baby Face işlemleri hakkında aydınlatıcı ve doğru bilgileri görebilirsiniz.

 Ameliyatsız yüz ve vücut germe,Antiaging uygulamalar ve Zayıflama ile ilgili  Dr. İlda Çiteli' nin çalşmalşarına bu linkten ulaşabilirsiniz.  https://www.drlidaciteli.com/

Geçtiğimiz günlerde instagram ve facebook  hesabımda storyde paylaştığım botox,ameliyatsız gençleşme vs.islemleri için bolca mesaj aldım.En çok "İşlemlerin fiyatı nedir? sorusu oldu.

Dr. Lida Çiteli' yi  Detaylı Bilgi Ve Ücretsiz Doktor Muayenesi İçin Arayabilirsiniz

0212 233 30 78
📱0532 520 14 14
📱0554 778 53 00

Dr. Lida  Çiteli ile kırışıklıklarınıza ve çizgilerinize veda edin!

Yüzümüzdeki çizgiler ve kırışıklıklar bizi olduğumuzdan yaşlı gösterir.Daha genç ve dinamik bir cilt için botox tedavisinden destek alınabilmektedir. 

BOTOX

Doktorlar tarafından botoks önerilenler, mimik kaslarını çok fazla kullanan, kaş ortası, alın, göz çevresi bölgelerinde kırılmalar yani kırışıklıklar başlayan kişilerdir. Botoks işlemi, kişinin kırışıklıkları tam oturmadan başlanırsa daha etkili olacaktır. Bunun için yaş sınırı vermek güçtür, çünkü bazı kişilerde çok genç yaşlarda dahi bu bölgelerde kırışıklıklar oluşabilmektedir.

Botoksun etki süresi kişiden kişiye 4-6 ay arasında değişir. Etki kademeli olarak başlar ve aynı şekilde kademeli olarak kaybolur.

Botoks uygulaması yapılmadan önce kişilerin herhangi bir kas hastalığı olup olmadığı, kan sulandırıcı, kalsiyum kanal blokeri veya aminoglikosid, tetrasiklin grubu ilaç alıp almadıkları, hamile olup olmadıkları tespit edilmelidir.

Botoks, göz çevresi kaz ayağı çizgileri, alın bölgesi kırışıklıkları, boynun toparlanması, burun ucu kaldırılması, diş sıkmasının azaltılması, çene ekleminin rahatlatılması, migren ataklarının azaltılması ve kol, avuç içi terlemelerinin azaltılması tedavisinde uygulanmaktadır. 


Dudak, Yanak, Çene, Burun ve Gözaltı Işık Dolguları

Dudak Dolgusu

Dudaklara hacim vermek veya dudak şeklini belirginleştirmek için tercih edilen bir yöntemdir. Sadece dudak çevresine dolgu ile kontur yapılarak dudağın hatlarının belirginleşmesi ve hafif kıvrımlı görünmesi sağlanır. Dudaklara dolgu uygulaması yapılırken dudaklar ve dudak çevresi bir bütün olarak alınır.

Üst dudakta sigara çizgileri oluşumu varsa veya dudak köşelerinde aşağı doğru inme ve buna bağlı üzgün bir yüz ifadesi varsa bunlara da müdahale edilmektedir.

Yüz Dolgusu

Yüze volum vermek için kullanılan yüz dolgusu maddelerindeki hyaluronik asit, cilde nemlilik verirken kollajen artışı da sağlamaktadır. Bu yüz dolguları akışkanlıkları sayesinde cilt altına kolayca enjekte edilir ve doğal bir görünüm sağlarlar. Yapılan testlerde güvenli oldukları kanıtlanmıştır.

Bu maddeler ince çizgilerin olduğu alın ve göz çevresi dahil volüm gerektiren çene ovali, yanak boşlukları, nazolabial sulkuslar ve el üzerlerine rahatlıkla uygulanabilirler. Yüz dolgusu uygulamasında ilerleyen seanslarda kullanılan madde miktarı azalmaktadır.

Yüzde bulunan derin olukların doldurulması ve yüz şekillendirilmesinde kalsiyum hidroksiapatit kristali (Radiesse) içeren yüz dolgu maddeleri de kullanılmaktadır. Bu alerji riski olmayan ve kollajeni uyaran bir maddedir. Kalıcılığı ortalama 1-1,5 senedir.

Burun Dolgusu

Ameliyatsız burun estetiği olarakta adlandırılan dolguyla burun estetiği lokal anestezi ile yapılan yaklaşık 10-15 dakika süren bir uygulamadır. Uygulama sonrasında günlük hayata dönülebilir.Dolguyla burun estetiği cerrahi bir ameliyat değildir ve makul beklentileri olan hastalarda uygulanabilir.

Burun dolgusu ile burun sırtındaki eğrilikler giderilebilir ya da hafifletilebilir. Burun sırtı düzleştirilerek burun ile alın uyumu sağlanabilir. İsteğe bağlı olarak burun ucu kaldırılabilir, burun dudak hattı belirginleştirilebilir.

Çene Dolgusu

Çene bölgesinin formu ve uzunluğu yüzün estetik görünümü açısından oldukça önemlidir. Yüzün diğer kısımları ile orantılı bir çene ve alt yüz görünümü elde edilmesi, bütünsel bir estetik yaklaşım için kaçınılmazdır.

Günümüzde ameliyatsız çene estetiği uygulamalarında dolgu maddeleri kullanılmaktadır. Kalıcı dolgu maddeleri ile çene ameliyatsız olarak büyütülebilmekte ve çene ucu şekillendirilebilmektedir..

Yanak ve Elmacık Kemiği Dolgusu

Belirgin elmacık kemiği öne çıkık olması daha genç daha gergin bir cilt ifadesi sağlar. Elmacık kemiği bölgesindeki çöküklükler yüzün daha üzgün ve yorgun gözükmesine neden olur.

Yanak ve elmacık kemiğine enjekte edilebilen hyaluronik asit bu alanlara dolgunluk kazandırarak hem daha hacimli ve daha sıkı hale getirir,hem de hafif bir lifting etkisi yaratır.Yanak ve elmacık kemiği hatları belirginleştirilir,yüze daha genç ve orantılı bir görünüm verilir.

Göz Altı Işık Dolgusu

Yaşımız ilerledikçe yüzümüzün kemik yapısı inceldiğinden, kemik de doğal olarak bu durumda geriye doğru hareket eder. Bunun sonucunda da göz bölgemizin altında bir boşluk oluşur.

Gözaltı ışık dolgusuyla; yanak ve gözaltları arasındaki oluklar, çöküklükler, alt göz kapağındaki torbalanmalar başarıyla tedavi edilebilirken, içeriğinde protein, vitamin, aminoasit, antioksidanlar sayesinde gözaltı morluklarında da belirgin bir azalma sağlanmaktadır.Dolgu içeriğinde bulunan lokalanestezik madde nedeniyle ağrı oluşturmaz.


BABY FACE BEAUTY THULİUM LAZER

Baby Face Beauty cihazı 1927 nm dalga boyu kullanan Thulium lazer sistemine sahip lazer destekli cilt bakımı, yenileme, geniş gözenek, izi ve leke tedavisi uygulamasıdır.

Baby Face Thulium Lazer ile Cilde uygulama yapıldığı esnada 6.000 mikro kanallar açar bunlar gözle görünmezler. Bu açılan kanallar sayesinde cildin ihtiyacı olan aktif içerikler A vitamini, C vitamini, Traneksamik asit, Resveratrol, kök hücre içeren nano partiküküllü Lasemd ürünleri cildin alt tabakasına cildi yıpratmadan thulium lazer sayesinde ulaştırılır.

Baby Face Beauty uygulaması sahip olduğu CDS (Kozmesötik Salim Sistemi) ile besleyici ve onarıcı içeriklerle cildi içten-dışa yenilenmesini sağlayan son teknoloji lazer sistemine sahip FDA onaylı cilt bakım ve yenileme tedavisidir. Kişinin cildindeki soruna bağlı olarak 2 hafta aralıklar la 4 seans uygulanabilir. Tek seans uygulaması bile sonuç açısından tatminkardır.

Baby Face Beauty Etki Alanları;

Kırışıklıkları azaltma
Anti- aging bakım
Yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırma
Boyun ve dekolte yenileme, gençleştirme
Cildi parlatma, aydınlatma
Epidermal melazma
Güneş lekesi
Yaşlılık lekesi
Gözenek ve cilt sıkılaştırma
Sivilce izi (scar) tedavisi

Diğer sistemlerden Farkı Nedir?

Cildinizde derin soyulma ve tahribat yaratmaz
Seans süreleri kısadır,
Ağrılı ve acılı değildir,
Ödeme Oluşturmaz,
FDA Onaylıdır.


Dr. LİDA ÇİTELİ KİMDİR?
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur. 2005 yılında T.C Sağlık Bakanlığı’ndan “Medikal Estetik Hekimi” ünvanını almıştır.

2000 yılından bu yana Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi’nde görevli olup; 2006 yılından bu yana özel muayenehanesinde medikal estetik hekimliğine devam etmektedir.

Dr. Lida Çiteli; medikal estetik ve dermokozmetoloji alanında ulusal ve uluslararası bir çok kongre, seminer ve toplantıya düzenli olarak katılmakta; özellikle, botox, estetik cilt dolguları, estetik amaçlı lazer tedavileri konularında eğitimler almıştır.

DAHA FAZLA LEZZET

yanak dolgusu 3074565138636598494

Yorum Gönder

emo-but-icon

.........

SOSYAL MEDYA

Image and video hosting by TinyPic

Paylaşalım..

facebook twitter google+ youtube

FACEBOOK SAYFAMIZ

Popüler Yayınlar

Email Takip

Translate

item