Ayşen Laçinel’den Başarının 10 Altın Kuralı

AL Dan ışmanlık’tan, başarı için kulağa küpe 10 altın öğüt! Markalara danışmanlık yapan, yüzlerce yönetici yetiştiren ve eğitimler...
AL Danışmanlık’tan, başarı için kulağa küpe 10 altın öğüt!

Markalara danışmanlık yapan, yüzlerce yönetici yetiştiren ve eğitimler veren AL Danışmanlık firması, 10. kuruluş yıldönümünü, dost ve iş dünyasının önde gelen simalarının katıldığı bir davette önceki gün kutladı.

10. yılını kutlayan AL Danışmanlık Genel Müdürü, Marka Yönetimi ve İnsan Kaynakları Danışmanı Ayşen Laçinel, şunları söyledi: “Bir araya geldiğim kişi ve kurumların; güçlü yönlerini fark ederek öne çıkarmalarında, güçlü olmayan yönlerini ise güçlendirmelerinde, bir yol arkadaşı, bir rehber, bir danışman olarak katkı sağlıyorum” dedi.

Perakende, gayrimenkul, otomotiv, üretim, hizmet, eğitim sektörlerinde önde gelen markalara danışmanlık yapan, eğitim ve insan kaynakları sistemleri kuran, kurumsallaşma projeleri yürüten Ayşen Laçinel, başarının sırrı için kulağa küpe 10 altın öğüt açıkladı.

Ayşen Laçinel’den başarının sırrı 10 altın kural

1-Sevilerek yapılan iş başarıyı getirir.

2-Başarı da maddi  ve manevi takdiri sağlar.

3-Para için iş yapmayacaksın, değer katmak için iş yapacaksın.

4-Başkalarının, senin için veya hedeflerin için söylediği olumsuz sözlere inanmayacaksın. Yine de, eleştirilere açık ol ve anla.

5-Sen, sana söylenen değilsin. Bunu hep bileceksin. Tek ve biriciksin. Değerlisin.

6-Seni tek ve biricik yapan yeteneğini, ilgini fark et.

7-Başarısızlığın en büyük deneyim olduğunu hatırla. Bundan ders al ve hedef koy. Hep, hedeflerin olsun. Başaracağına inanmaktan ve çalışmaktan vazgeçme.

8-Mutlu olmayı, hedeflerin gerçekleştiğinde yaşayacağını sanma. Şimdi varsın ya; varolmanın huzur ve mutluluğunu, şimdiki zamanı fark et.

9-Seni, sevenler, beğenenler, hayranların olacaktır. Elbette bundan memnun ol. Bununla birlikte, hayranların giderse de, senin değerinin değişmediğini bil.

10-Hayat güzeldir, insanlar özel ve değerlidir. Değer verdiğini hissettir. Bazen üzülür, bazen sevinirsin. Aslolan yaşamak ille de yaşamak; kendini, çevreni, dünyayı varoluş amacını aramaktır.DAHA FAZLA LEZZET

iş dünyası 621287195295094229

Yorum Gönder

emo-but-icon

.........

SOSYAL MEDYA

Image and video hosting by TinyPic

Paylaşalım..

facebook twitter google+ youtube

FACEBOOK SAYFAMIZ

Popüler Yayınlar

Email Takip

Translate

item