AMELİYATSIZ YÜZ GENÇLEŞTİRME-BOTOX- DOLGU

Uzman Dr. MEHMET RAHŞAN AMELİYATSIZ YÜZ GENÇLEŞTİRME BOTOX DOLGU Genç ve güzel bir cilde kavuşmak için estetik cerrahi ...


Uzman Dr. MEHMET RAHŞAN

AMELİYATSIZ YÜZ GENÇLEŞTİRME

BOTOX

DOLGU

Genç ve güzel bir cilde kavuşmak için estetik cerrahi ameliyatlarına gerek kalmadan acısız sızısız sadece 10- 15 dakika gibi kısa bir sürede kavuşmayı kim istemez ki? Elastikiyetini kaybetmiş, sarkmış ve kırışmış cilt ve düşük kaş, düşük yanak ve göz altı morluklarına veda etmek botox ve dolgu uygulamalarıyla dakikalar içerisinde mümkün. En güzeli de ugulama işlemleri bittikten sonra  hemen sosyal hayatınıza devam edebiliyorsunuz.

Neredeyse 7/24 bilgisayar ve cep telefonumla birlikte yaşıyorum. Sonucunda da gözlerim çok yorgun düştü :( Kaz ayaklarım ve göz altı morluklarımdan rahatsız olmaya başladım. Mehmet Rahşan' ı  TV  de yaptığı bir uygulamada izledim ve ilgimi çekti.Kendisini araştırmaya başladım. Doktor önce güven vermeli hastasına. Sevgili blogger arkadaşım BeğendimPaylaştım Şerife hanım ile  Levent' te bulunan kliniğinde Mehmet Rahşan 'la tanışıp uygulamalar hakkında bilgi aldık. Bu arada doktor beyin yaşını yazmıyorum. Otuzların çok başında gösteriyor. Hani bir kuaföre gidersiniz kuaförün saçını çok beğenirsiniz güvenle o koltuğa oturursunuz ya işte bizde Mehmet Rahşan' ı görümce aynı güven duygusuyla uygulama işlemleri için o koltuğa oturduk ve sonuçtan çok memnun kaldık.

Dr. Mehmet Rahşan kimdir?

Hacettepe Üniversitesi Dermatoloji Anabilim Dalı’ndan 2005’te mezun olan Uzm.Dr. Mehmet Rahşan, 2006 yılında İtalya’nın Milano kentinde Laser For Rejuvenation and Vascular Lesion ve Microphototherapy In The Treatment of Psoriasis eğitim sertifikalarını almştır.

İtalya’dan sonra Fransa’da botox, dolgu, mesotherapy ve ileri antiaging yöntemlerinin eğitimleri almış, 2009 yılıda da Slovenya’da Erbium YAG, ND YAG Lazer ve Lazerle Rejuvenation ve Lazerle Varis ve Kılcal Damar Tedavisi konularında eğitimlerine devam etmiştir.

Türk Dermatoloji Derneği ve Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği üyesidir. Dr. Mehmet Rahşan İngilizce ve fransızca bilmektedir ve hastalarına kendi özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.
Aşağıda Dolgu ve Botox ile ilgili  tüm merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde sayın Dr.MehmetRahşan  Levent' te ki Kliniğinde yaptırdığım botox ve dolgu uygulamaları gayet başarılı oldu..Ufak dokunuşlarla yapılan uygulamalar öyle büyük farklar yarattı ki 

Yüzümdeki bu uygulamalar sonucu herkesten aldığım olumlu tepkiler kendimi daha mutlu daha enerjik hissetmeme neden oldu.Yillara meydan okumak işte bu kadar kolay.Ama en önemlisi kendinizi  bu işin uzmanı hekimlere emanet etmenizdir. 

Videoda da izleyeceğiniz gibi hiç acı hissetmeden dakikalar içerisinde gençleşmek budur :)

Botox ve dolgu işlemleri yaptırmak istiyorsanız kesinlikle önerim Dr.Mehmet Rahşan Bey dir.İlgi ve  alakası, en önemlisi de işindeki tecrübesiyle birleşen bu büyük başarısıyla harikalar yaratıyor.


Uygulanan botox ve gözaltı ışık dolgusu ve burun dolgusu işlemlerini ayrıntılı olarak sevgili BeğendimPaylaştım 'ın aşağıdaki youtube videosundan izleyebilirsiniz.DOLGU NEDİR?

Cilt altındaki mimik kaslarının sürekli çalışması, güneş ışınlarının yaşlandırıcı etkileri, yerçekimi ve sigara cilt yüzeyindeki kırışıklıkların nedenidir. Cildin hyaluronik asit üretimi azalır ve sonuç olarak cilt elastikiyetini ve canlılığını kaybeder. Güneş, yaş, cinsiyet, cilt ve kas yapısı ile mimik kullanma sıklığı kırışıklık seviyesinde en önemli belirleyicilerdir.
Kırışıklık ve yaşlanma çizgilerini yok etmek dışında dudak ve yüz biçimlendirici estetik girişimlerde kullanılır. Zamanla yerçekimine, fazla güneş ışınına maruz kalan ve nem kaybına uğrayan kollajen ve elastin liflerindeki bozulma ve çökmelerin giderilmesi amacıyla cilt altına dolgu maddeleri enjekte edilir. İnsan vücudunda zaten bulunan bir madde olduğundan kolaylıkla kabul edilir. Cilt sağlığı için önemli bir madde olan hyaluronik asitin yer kaplayıcı etkisi çöküntüyü yükselterek kırışıklığı ortadan kaldırdığı gibi cildi de besler. Kişinin ihtiyacının doğru olarak belirlendiği, doğru yapılmış uygulama sonuçları mükemmeldir. İyi planlanmış uygulamalarla, en iyi estetik sonuçları istenilen yüz hatlarının elde edilmesinde de almak mümkündür. Kırışıklık tedavilerine kıyasla bu tür uygulamalar daha fazla deneyim ve uzmanlık gerektirir.

Ortalama 15- 20 dakika sürüyor. Ağrılı olmadığı için lokal anesteziye istek olmadığı takdirde ihtiyaç duyulmuyor. Uygulama bölgesinde geçici hafif kızarıklıklar oluşabiliyor. Uygulamanın hemen ardından günlük hayatınıza rahatlıkla dönebilirsiniz.


Uygulamadan hemen sonra etki gösterir. Kullanılan dolgu maddesinin türevi hyaluronik asit 6 ay ile 1 yıl. İnorganik kökenli poliacrylamid türevleri ise 1 ile 3 yıl.

BOTOX NEDİR?

Botox (Clostidiyum botulinum) adında bir bakteriden elde edilen bir toksindir. Botox sinir uçlarında iletimi sağlayan maddelerin üretimini engelleyerek sinir ile sinirin iletildiği organlar arasında iletimin azalması ve ya tamamen yok olmasını sağlayabildiğinden istenmeyen kas hareketlerinde azalma yapar.1970 yılından beri dünyanın hemen hemen her ülkesinde kullanılan bu ilaç hem estetik hem de tıbbi bir çok alanda kullanılmaktadır. Bu ilaç, zerk edildiği kasların hareketlerini ancak geçici bir şekilde etkiler ve Kasta yapılan paralezi sonucunda kırışıklıkta düzelme sağlar.

Tedavi etki süresi kişiden kişiye göre değişmekle birlikte 4-8 (ortalama 6 ay) sürer.Ama seanslar düzenli bir şekilde devam edilirse aradaki dönemler 1-1,5 seneye kadar uzayabilir ve kişi uygulamaları devam etmediği takdirde bile eskisinden daha az sayıda ve daha az derinlikte kırışığı olacaktır, çünkü aradaki dönemde yeni kırışıklıklar oluşmayacaktır. Gebelik ve emzirme dönemlerinde zararlı bir etkisi görülmemekle ile birlikte uygulamalar da tavsiye edilmiyor.

Kasların faaliyeti üzerine örten derinin kırışıklıklarını belirgin hale gelmesi yüzdeki bariz çizgilerin oluşmasını yol açar. Göz çevresi,kaş arasındaki ve alın bölgesindeki çizgiler bunun en iyi örnekleridir.Göz çevresi ve alın bölgesindeki kırışıklıklar kişiye daha yaşlı ve yorgun bir ifade verirken,kaş arasındaki kaş çatma çizgileri ise kızgın bir ifadenin oluşmasını neden olur.

Hem kadın hem de erkeklerde kolaylıkla uygulanabilen bu yöntemler;göz çevresi ,alın ve kaş ortasındaki kırışıkların ,bir seans(30 dakika)gibi kısa bir sürede yok olmasını sağlayacaktır.
Botox uygulamaları uzman hekim ve bu konuda tecrübe ve eğitimi olan hekimler tarafından gerçekleştiğinde herhangi bir yan etkisi olmaz.Uygulamadan sonra hafif bir kızarıklık görülebilir. Ağrı,acı hissi ,kullanılan iğneler son derece ince olduğundan(insülün iğnesi) olabilecek minimum derecededir. İğneler son derece ince üçlu olduğundan acı yapmaz,yalnız ilaç hafif bir sızlama hissi yaratabilir,istenildiğinde tedaviden önce uyuşturucu krem ve ya buz lokal olarak kullanılabilir.

Enjeksiyondan sonraki ilk 2-3 gün içerisinde uygulanan bölgede herhangi bir değişiklik beklememek gerekir. İlaç etkisini ancak 2-3 gün sonra göstermeye başlar ve 7-10 gün içinde maximum etkiye ulaşır.


Son derece pratik bir yöntem, uygulamalar kısa sürer ve ağrı,acı yapmaz. İstenildiğinde uygulanacak bölgeye uyuşturucu krem sürülür. Özel her hangi bir bakım gerekmez, normal hayatını hiç bir şekilde etkilemez. Lokal ve ya genel anesteziye gerek yoktur. Doğru ve bilinçli bir şekilde uygulandığında her hangi bir yan etkisi yok. Bugün Amerika Birleşik Devletlerinde kırışıklıkların tedavisinde en yaygın kullanılan yöntem olmakla birlikte,doğru uygulandığında ise sonuçlar gerçekten yüz güldürücüdür.


Adres:

Levent Caddesi, Altzeren Sokak, No:16,
Levent / İstanbul

Phone: (0212) 264 2080

Email: bilgi@mehmetrahsan.com

Yorum Gönder

  1. Dr. Mehmet Rahşanın uyguladığı botoks ve dolgu işlemleri gayet başarılı.

    YanıtlaSil

emo-but-icon

.........

SOSYAL MEDYA

Image and video hosting by TinyPic

Paylaşalım..

facebook twitter google+ youtube

FACEBOOK SAYFAMIZ

Popüler Yayınlar

Email Takip

Translate

item